loty-do-londynu-2Wielu ludzi nazywa Londyn centrum Europy. Nieważne jest jego położenie – na uboczu i wyspach. Ważne jest to do, że miasto to odwiedzają ludzie ze wszystkich stron świata i, zachwyceni nim, zostają tu na zawsze. To dlatego na ulicach Londynu słyszy się unikalną mieszankę języków całego świata, a poszczególne dzielnice mają swój odrębny i niepowtarzalny klimat.
loty do Londynu nie są w dzisiejszych czasach specjalnie drogie, dlatego warto skorzystać z promocji linii lotniczych i na własnej skórze poczuć atmosferę wielkiego miasta.
Londyn kusi historycznymi zabytkami – zamek królewski, którego ściany były świadkami wielu krwawych i skandalicznych wydarzeń, szczególnie przyciąga turystów, którzy choć przez chwilę mogą poczuć się jak w epoce Tudorów. Każdy, kto raz odwiedził Londyn, z pewnością tu wróci, zachęcony ogromem wrażeń i atrakcji.
To na jego ulicach stare, zabytkowe budynki, mieszają się z nowoczesnymi molochami ze szkła i stali. I absolutnie jest to zaletą.
Dla ludzi spragnionych zakupów, Londyn oferuje wiele sieci handlowych i oczywiście, jak na metropolię przystało, wiele butików najsłynniejszych projektantów. W takich miejscach należy się jednak przygotować na spory ubytek gotówki z portfela. Przechadzając się jednak po luksusowych uliczkach, każdy turysta może poczuć się jak bogacz.