Jak wybrać najlepszy lot?
Ma trwać krótko czy też odbywać się w wysokim standardzie? Przede wszystkim ekonomia czy też głównie wygoda? Kryteriów jest wiele, ale tylko od nas zależy, które z nich zaliczymy do najważniejszych. To my planujemy wczasy i to dla nas mają one być jak najlepsze – pamiętajmy o tym.

Dlatego wpisywanie po prostu hasła w stylu ,,Loty na Teneryfe” nie jest wystarczające. Zasięgnijmy porady innych. Skupmy się na tym, co nas interesuje i dobierzmy ofertę tak, aby zadowalała przede wszystkim nas. Pamiętajmy o tym, że każdy marzy o czym innym. Jedni zadowolą się lotem w ekonomicznej klasie, w której komfort nie będzie należał do najwyższych. Inni stawiają na luksus – jesteśmy różni i mamy zdecydowanie różniące się od siebie wymagania. Musimy o tym pamiętać przy wyborze środka transportu czy też wyborze ogólnym przewoźnika.

Warto poczytać także opinie na temat tego, co mają nam do zaoferowania w poszczególnym pakiecie. Czasem bowiem warto dokupić jakiś drobny dodatek, który sprawi, że podróż będzie zdecydowanie przyjemniejsza.