Samoobsługowa myjnia samochodowa Speedwash to nowoczesna propozycja dla zmotoryzowanych. Oferujemy usługi w zakresie samodzielnego mycia, sprzątania i odświeżania samochodu. Naszą ofertę kierujemy do klientów, którzy chcą szybko, wygodnie i dokładnie wyczyścić swoje pojazdy.

Myjnia Speedwash wyposażona jest w urządzenia i sprzęty, których nie znajdą Państwo w innych myjniach na terenie Rzeszowa, a nawet regionu. Specjalistyczne mycie alufelg, automat do prania dywaników czy uzupełnianie płynu do spryskiwaczy to tylko niektóre dostępne nowości.

Zapraszamy codziennie od 6:00 do 22:00. Myjnia mieści się na końcu ulicy Przemysłowej, za biurowcem Urzędu Celnego. Możesz umyć tutaj samochód nie tylko z zewnątrz, ale także wszystkie lub wybrane części jego wnętrza. Dzięki różnym stanowiskom zaopatrzonym w sprzęt do czyszczenia i odświeżania, nawet najbardziej zabrudzone auto będzie wypucowane na wysoki połysk.

Aby korzystać z myjni Speedwash należy użyć monety, żetonu lub euroklucza zakupionego u obsługi myjni. Specjalnie przygotowana rozmieniarka pozwoli klientom rozmieniać monety i banknoty oraz doładowywać euroklucz.

Przejrzyście opisany sposób użycia programów na poszczególnych stanowiskach, pozwala na szybkie i bezproblemowe korzystanie z myjni.

Na miejscu pojawi się wkrótce również automat do sprzedaży kosmetyków i akcesoriów samochodowych. Dodatkowe, na pozór proste rozwiązania, takie jak umywalka do mycia rąk i toaleta, pozwalają na komfortowe korzystanie z myjni o każdej porze i w każdej sytuacji.

słowa kluczowe: myjnia bezdotykowa rzeszów, myjnia bezdotykowa rzeszów przemysłowa, myjnia rzeszów przemysłowa, myjnia samoobsługowa rzeszów, rozmieniarka, mg studio rzeszów, myjnia bezdotykowa ze szczotką, myjnia rzeszów