restauracje i hotele na wesele (10)5 najważniejszych punktów, którymi Młodzi powinni się sugerować wybierając miejsce wesela.
Zbliża się najważniejszy dzień Waszego życia? Dzień, w którym wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, gdzie nie można sobie pozwolić na błędy i na niedociągnięcia.
Bez wątpienia w tym ważnym dniu oprócz Państwa Młodych kluczową rolę odgrywa restauracja, w który Nowożeńcy wraz z Rodziną, przyjaciółmi i znajomymi będą bawić się za pomyślność świeżo upieczonego Małżeństwa.
Na co zwrócić uwagę wybierając restauracje i hotele na wesele?
Oto pięć najważniejszych punktów, którymi Młodzi powinni się sugerować wybierając miejsce wesela.
1. Bez wątpienia MENU.
Jedzenie, które oferuje restauracja ma niewątpliwie najważniejsze znaczenie. Warto wybrać się do restauracji na obiad by samodzielnie ocenić kunszt kucharzy. Gwarantuję, iż kwiatów na stole goście weselni nie zapamiętają. Jednak, czy wyjdą najedzeni i czy menu weselne było różnorodne i smaczne każdy będzie wspominał jeszcze na długo po tym ważnym dniu.
2. Pomieszczenie. Po zrobieniu wstępnej listy gości warto szukać sali, która pomieści wszystkie zaproszone osoby. Najgorsze jest połączenie kilku sal i rozmieszczenie gości podczas wesela w kilku miejscach.
3. Koszty wynajęcia sali.
Warto dokładnie dopytać się co restauracja proponuje nam w cenie za tzw. osobę. Ile dokładnie jest posiłków, czy napoje zimne są w cenie, co restauracja oferuje od siebie. Bez wątpienia należy się tutaj targować!
4. Termin w restauracjach nadmorskich.
Z własnego doświadczenia wiem, że rezerwując sale w miesiącach maj – sierpień z organizacją wesela może by różnie. Podczas gdy właściciel ochoczo zgodzi się na Wasze przyjęcie, to kuracjusze będący aktualnie w hotelu, mogą po godzinie 24.00 mieć pretensje o głośną orkiestrę, hałasujących gości oraz może być problem w tym okresie z noclegami dla zaproszonych gości weselnych, gdyż pokoje zajmują wczasowicze.
5. Pokoje w hotelu należy wybrać z należytą starannością by nasi bawiący się w najlepsze gości po weselu nie musieli przejść 2 km do wymarzonego łóżka.