MAROLEX Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji wszelkiego typu opryskiwaczy ręcznych i plecakowych oraz wyposażenia.

Firma Marolex powstała w roku 1987 roku i od razu zyskała renomę na rynku. W ciągu dwudziestu lat produkty zostały bardzo udoskonalone. Wprowdziliśmy szereg innowacji np. APS-system, czyli lanca z systemem zabezpieczającym dostawaniu się do niej zanieczyszczeń. Opróćz tego ciekawym rozwiązaniem jest bezotworowa konstrukcja zbiornika (seria spryskiwacze plecakowe Titan). Swiadomość tego iż nasze produkty są najlepsze na rynku pozwoliła nam zaoferować Państwu długi okres gwarancji na niektóre elementy m.in. 5 letnia na wszystkie ciśnieniowe zbiorniki.

Pielęgnacja swoich ulubionych roślin to na pewno ulubione zajęcie każdego ogrodnika. Co dziennie je podlewamy, a od czasu do czasu nawozimy i przycinamy. Niestety zdarzają się czasem nie przewidziane sytuacje, rośliny mogą usychać, zółknąć, więdnąć itd. W takim wypadku musimy najpierw rozpoznać co dolega naszej roślinie, aby wiedzieć jak jej możemy pomóc. Jedno jest pewne – to choroba albo szkodnik. Na większość szkodników działają np. Mospilan i Polysect, na choroby Bravo, Amistar, Topsin, Miedzian.

Pozostaje ostatnia sprawa. Czym opryskać możemy nasze ulubione rośliny? I tutaj mamy do wyboru wszsytkie spryskiwacze firmy Marolex. Od tych półlitrowych ręcznych do aż dwudziestolitrowych ciśnieniowych, plecakowych. Jeśli mamy niewiele i niewielkie rośliny wystarczą małe spryskiwacze ręczne z serii Mini lub cisnieniowe z serii Master II. Przy większej liczbie roślin lub kiedy opryskujemy duże powierzchnie powinniśmy zastosować większe opryskiwacze z serii Profession lub Titan (plecakowe).

Dzięki naszym opryskiwaczom dajemy Panstwu dalszą możliwość cieszenia się wspaniałym wyglądem cudownie kwitnących roślin.