Legionowo od dawna daje duże pieniądze w transport masowy, dlatego do wielu lokacji dostać się da radę za pomocą transportu publicznego. Ten artykuł prezentuje wady i zalety transportu publicznego w Legionowie z nastawieniem na spis linii, które kursują w mieście oraz dodatkowo innych alternatywny możliwość podróżowania.
W Legionowie istnieje potężna sieć transportu publicznego, która dodatkowo jest solidnie utrzymywana. Poniżej opisujemy listę linii autobusowych, które transportują pasażerów w mieście Legionowo i powiecie legionowskim. Dzięki transportowi publicznemu w mieście Legionowo podróżowanie tutaj jest wygodna i tania. Udostępnia ona podróżowanie do większości podstawowych lokalizacji w Legionowie jak np.: ulica Krakowska, Ulica Parkowa, Fit-Line Fitness, Centrum Szkolenia Policji. Przystanki autobusowe są wygodnie rozstawione po całym Legionowie. Często wykorzystywane są Legionowo-Przystanek, Przystanek na Os. Młodych i na Ul. Mickiewicza. Linia nocna N64 kursuje na trasie Dw. Centralne do Os. Jagiellońska. Prócz transportu lokalnego i autobusów warto również sprawdzić taxi. Legionowo posiada bogatą ofertę taksówek kursujących w powiecie legionowskim, które umożliwią wam szybki dojazd dokładnie do miejsca.
Najtańszą z tanich firm taksówkarskich jest Taxi Legionowo, której cennik i zakres usług możecie sprawdzić na stronie http://taksówka-legionowo.pl. Jeśli chcecie korzystać z komunikacji indywidualnej to taksówki są świetną alternatywą dla upchanych pojazdów komunikacji publicznej.
Co jasno da się stwierdzić transport lokalny w Legionowie jest porządnie rozbudowany. Oprócz tego należy jednak pamiętać, że oprócz transportu publicznego są inne, lepsze i proste sposoby podróżowania takie jak np. taxi bądź koleje. Nie należy ograniczać się do jednego transportu, warto spojrzeć na Mapy Google i skorzystać z takiej ilością pojazdów, jaka w danej chwili odpowiada nam najbardziej. Ceny oczywiście odgrywa dużą rolę, jednak nasze społeczeństwo z każdym rokiem staje się bardziej bogatsze, możemy więc sobie pozwolić na podróż droższymi środkami transportu, takimi jak samolot albo helikopter, ale to już zupełnie inna historia.