rp_turystyka13.jpgWakacje z namiotem to opcja, która była niegdyś bardzo popularna. Turystyka tego typu nieco straciła na popularności. W zalewie niemałej ilości obiektów noclegowych, hoteli, moteli czy innych ośrodków, zabieranie namiotu wydaje się nie mieć sensu. Nie bardziej błędnego. To ma sens, a wakacje pod namiotem mogą być ciekawym doświadczeniem..

Wybierając się na wakacje z namiotem, tak naprawdę my planujemy miejsce noclegów. Możemy namiot rozbić w każdym bezpiecznym miejscu, spędzić noc i ruszyć dalej. Oczywiście to nie jedyna zaleta takich wakacji. Jest jeszcze jedna, chyba nawet ważniejsza. Koszty noclegów są zerowe lub minimalne, ale tylko gdy nocujemy na polu namiotowym.

Podsumowując.

Jeśli zależy nam na tym, by w trakcie wakacji przeżyć przygodę, nie planować ich, nie wiązać się z jednym miejscem, zabierzmy namiot i ruszajmy w drogę. Wakacje pod namiotem to opcja nie tylko dla młodych, ale dla wszystkich, którzy czują się młodzi i chcą czegoś więcej, niż tylko doskonałych warunków noclegowych. Nocowanie pod namiotem również może być fajne.