Jeśli Twój samochód się zepsuł albo został uszkodzony w wypadku i nie wiesz, jak teraz poruszać się po mieście to mamy dla Ciebie rozwiązanie, oto nasza wypożyczalnia samochodów Gdańsk.
Oferujemy wynajem aut bez kierowcy. Posiadamy flotę różnorodnych modeli w każdej klasie aut, w tym również limuzyny i samochody dostawcze. Nasze samochody są zadbane, bezwypadkowe i na bieżąco konserwowane przez naszych profesjonalnych mechaników.
Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny, dzięki którym wynajęcie samochodu nie będzie dla Ciebie niedostępnym luksusem. Ty decydujesz, który samochód chcesz wypożyczyć, na jaki okres czasu oraz ile kilometrów chcesz nim przejechać, ponieważ nie ustalamy limitu kilometrów. Jedziesz gdzie chcesz i kiedy chcesz.
Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegółowy cennik wynajmu z podziałem na klasy i modele samochodów,  a także informacje o naszych aktualnych promocjach. Dla stałych klientów przygotowaliśmy specjalne rabaty.