wypozyczalnia-samochodow-warszawa-3Inne pojazdy sprawdzają się w długich trasach, a inne wtedy, gdy chcemy jeździć przede wszystkim po zakorkowanym mieście. Kwestię tę warto wziąć pod uwagę podczas porównywania ofert wypożyczalni samochodów. Ważne, aby samochód spełnił nasze indywidualne oczekiwania, były ekonomiczny, bezpieczny i wygodny. Praktycznie każda wypożyczalnia samochodów Warszawa oferuje nie tylko wynajem krótkoterminowy, ale także długoterminowy. W przypadku wynajmu długoterminowego bardzo ważne jest dopasowanie auta pasującego do potrzeb firmy.
Zanim zdecydujemy się na wynajem samochodów, warto sprawdzić roczniki. Zwykle nowoczesne wypożyczalnie w swoich ofertach posiadają pojazdy nowe ? roczne, dwuletnie lub trzyletnie. Ważne jest także, aby auta były regularnie serwisowane.
Oferty wypożyczalni mogą zawierać także obsługę bezgotówkową. Chodzi tutaj o samochód z OC sprawcy wypadku. W takim przypadku to wypożyczalnia zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z płatnością za wynajem przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe.