Wygrałam stypendium w szkole w Nowym Jorku. Lecę we wrześniu. Już teraz szukam oferty na Lot Warszawa Nowy Jork. Muszę jeszcze załatwić wizę i wynająć jakieś lokum do spania. Od zawsze chciałam polecieć do USA, ale nie sądziłam, że to stanie się tak szybko. Nowy Jork to mekka artystów i pionierów biznesu w sektorze finansowym. Ja studiuję ekonomię, więc wiem, ile może kosztować Lot Warszawa Nowy Jork, i ile wcześniej trzeba zacząć oszczędzać na ten cel. Na szczęście dziś ceny biletów są naprawdę atrakcyjne, więc można polecieć na drugą półkulę już za kilkaset złotych lub euro. Wiele zależy od klasy.
Ciekawe ile trwa Lot Warszawa Nowy Jork. Słyszałam, że bezpośredni to nawet mniej niż 10 godzin. Niesamowite, że tak szybko można dotrzeć na drugą stronę oceanu.
Kiedy można kupić bilety na Lot Warszawa Nowy Jork? Nawet pół roku wcześniej, ale trzeba sprawdzić dokładnie na stronie linii lotniczej lub w wyszukiwarce lotów. Może będą przesiadki, ale za to będzie taniej. Dla osób poniżej 26. roku życia jest zniżka.