Noclegi Zakopane (4)Jak pewnie sami wiecie, noclegi Zakopane są na porządku dziennym. Reklamy noclegów można spotkać na każdym portalu. Mi jakoś nigdy specjalnej trudności nie sprawił fakt, żeby znaleźć coś odpowiedniego. Zakopane to mój drugi dom. Zawsze kiedy planują jakąś wycieczkę, na pierwszy ogień idzie Zakopane. Nie zdążyłam jeszcze zdobyć wszystkich szczytów, ale mam nadzieję, że wkrótce mi się uda.
Ze sobą zawsze kogoś zabieram. A to jedziemy paczką, a to z chłopakiem. Jest to o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie i przede wszystkim, o wiele tańsze. Biorąc kogoś ze sobą, musimy być świadomi, że cena takiego wypadu będzie o wiele niższa.
Zakopane jest piękne i to bez dwóch zdań. Szczególnie do gustu mi przypadło Morskie Oko. Nie ukrywam, że zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. Droga na Morskie Oko nie jest wcale taka trudna. Nawet małe dzieci sobie dają radę. Będąc w lecie, muszę przyznać, że wyjście było cięższe z racji pogody. Upał wcale nie pomagał, ale butelka wody powinna załatwić sprawę.